Организер за садови

-30%

Организер за садови

Организер за садови

850 ден 599 ден

Распродадено

850 ден 599 ден

Достапност: Распродадено шифра: DMSP008 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Помошен организер за секојдневна употреба

Изработено од нерѓосувачка метална основа, обвиено со гума на рабовите што ни дава постабилна и нелизгава работна површина.

Практичен за употреба во кујна

Идеално помагало во мали кујни со ограничен простор за работа

Димензии: 35цм должина, 23цм ширина, 39цм висина

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Организер за садови”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: