Мулти сецко

-48%

Мулти сецко

Мулти сецко

1,050 ден 549 ден

На залиха

1,050 ден 549 ден

Достапност: На залиха шифра: DMSP022


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Мулти функционален сецко за секојдневна употреба кој ќе ви ја олесни работата во кујната.

Составен од 9 остри, нерѓосувачки сечила, кутија за складирање на храна и херметички капак за чување на свежа храна.

Сечила со кои брзо и лесно секојдневната храна ќе ја претворите во уметност.

Идеално помагало во сечија кујна

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Мулти сецко”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: