Метална сталажа на три нивоа

-33%

Метална сталажа на три нивоа

Метална сталажа на три нивоа

1,050 ден 699 ден

Распродадено

1,050 ден 699 ден

Достапност: Распродадено шифра: DMSP016 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Сталажа за складирање, изработена од нерѓосувачки метал.

Достапна само во бела боја.

Идеална за складирање и организирање на работите во вашата бања, за секојдневна употреба.

Со 4 пластични тркалца за лесно движење.

Димензии помеѓу сталажите 23цм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Метална сталажа на три нивоа”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: