Машинка за пуканки

-29%

Машинка за пуканки

Машинка за пуканки

1,200 ден 849 ден

На залиха

1,200 ден 849 ден

Достапност: На залиха шифра: DMSP31


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Електрична машинка за пуканки.

Лесна и едноставна за употреба

Работи на принцип со топол воздух, без додавање на масло.

Со дозер-чашка за мерење се става пченка за пуканки во горниот отвор,

Готовите пуканки автоматски испагаат.

Без загорување, безбедни за употреба.

Достапно во црвена боја

Моќност: 230V – 50Hz 1200W

Големина: 26цм висина, 11,5цм должина, 12цм ширина.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Машинка за пуканки”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: