Лопатка за сервирање

-13%

Лопатка за сервирање

Лопатка за сервирање

1,490 ден 1,290 ден

На залиха

1,490 ден 1,290 ден

Достапност: На залиха шифра: DM4851


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Лопатка за сервирање, огноотпорна, со прилог дрвена даска за топлотна изолација и заштита на Вашата трпеза

Изработена од високо квалитетен црн челик, со ребрасто дно и дрвена рачка за безбедна употреба

Идеална за сервирање на секаков вид на месо и месни специјалитети

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Лопатка за сервирање”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: