Корпа правоаголна

-19%

Корпа правоаголна

Корпа правоаголна

210 ден 170 ден

На залиха

210 ден 170 ден

Достапност: На залиха шифра: DM7881


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Корпа за бели пецива со правоаголна форма, метална основа со метални рачки за полесна употреба.

Обложена со памучен матријал со елегантен дeзeн во крем и кафеава нијанса,

Материјалот лесно се вади и се пере во машина за перење.

Димензии: 28цм x 20цм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Корпа правоаголна”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: