Корпа овална

-30%

Корпа овална

Корпа овална

299 ден 210 ден

На залиха

299 ден 210 ден

Достапност: На залиха шифра: DM7883


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Корпа за бели пецива со овална форма, дрвена основа со преплетени дрвени рачки за полесна употреба.

Обложена со памучен матријал со цветен дeзeн во крем и кафеава нијанса,

Материјалот лесно се вади и се пере во машина за перење.

Димензии: 30цм x 20цм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Корпа овална”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: