Корпа коцка

Корпа коцка

Корпа коцка

249 ден

На залиха

249 ден

Достапност: На залиха шифра: DM7864


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Корпа за бели пецива со коцка форма, дрвена основа со преплетени дрвени рачки за полесна употреба.

Обложена со памучен матријал со во крем и кафеава нијанса,

Материјалот лесно се вади и се пере во машина за перење.

Димензии: 20цм x 20цм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Корпа коцка”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: