Комплет за кафе, шеќер и чај

-17%

Комплет за кафе, шеќер и чај

Комплет за кафе, шеќер и чај

1,500 ден 1,249 ден

На залиха

1,500 ден 1,249 ден

Достапност: На залиха шифра: DM3116


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

3 делен комплет изработен од порцелан во бела боја.

Соодветен за чување на кафе, чај и шеќер.

За секојдневна употреба во вашата кујна.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Комплет за кафе, шеќер и чај”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: