Камен за сервирање

-24%

Камен за сервирање

Камен за сервирање

310 ден 235 ден

На залиха

310 ден 235 ден

Достапност: На залиха шифра: DM10592


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Камен за сервирање за елегантен изглед на Вашата трпеза,

црна боја во правоаголна форма

Димензии: 26цм x 16цм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Камен за сервирање”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: