Камен за сервирање

-22%

Камен за сервирање

Камен за сервирање

409 ден 319 ден

На залиха

409 ден 319 ден

Достапност: На залиха шифра: DM10596-1


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Камен за сервирање за елегантен изглед на Вашата трпеза

Црна боја во коцкаста форма

Димензии: 32цм x 17цм

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Камен за сервирање”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: