Камен за сервирање

-27%

Камен за сервирање

Камен за сервирање

390 ден 285 ден

На залиха

390 ден 285 ден

Достапност: На залиха шифра: DM10596


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Камен за сервирање за елегантен изглед на Вашата трпеза,

црна боја во коцкаста форма,

Димензии: 25цм x 25цм

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Камен за сервирање”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: