Калап за печење

-27%

Калап за печење

Калап за печење

259 ден 190 ден

На залиха

259 ден 190 ден

Достапност: На залиха шифра: DM4455


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Калап за печење на секаков вид на пецива

Димензии 40 x 28цм

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Калап за печење”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: