Калап за мафини

-24%

Калап за мафини

Калап за мафини

459 ден 349 ден

На залиха

459 ден 349 ден

Достапност: На залиха шифра: DM8518


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Калап за мафини изработен од нелеплив материјал.

Примерен за изработка на слатки и солени мафини.

Примерно за перење во машина за садови.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Калап за мафини”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: