Здели сет 1/6

Здели сет 1/6

Здели сет 1/6

399 ден

На залиха

399 ден

Достапност: На залиха шифра: DM3045


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Сет 6 мали здели за послужување 

изработени од бел порцелан во овална форма

Соодветни за послужување на секаков вид сосови, салати или јаткасти плодови

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Здели сет 1/6”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: