Здела со 3 прегради

Здела со 3 прегради

Здела со 3 прегради

235 ден

Распродадено

235 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM9063 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Правоаголна здела со три прегради

Изработена од пластифицирано дрво  во кафеава боја

– Не се кршливи.
– Безбедни се за храна.
– Рачно изработени со врвен квалитет од познатата турска марка Евелин.
– Антибактериски.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Здела со 3 прегради”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: