Закачалка-организатор за гардероба

-38%

Закачалка-организатор за гардероба

Закачалка/сушара

Закачалка-организатор за гардероба

1,290 ден 799 ден

На залиха

1,290 ден 799 ден

Достапност: На залиха шифра: DM17018


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Практична закачалка за алишта, се поставува на собна врата

Помагало за секојдневниот хаос од гардероба

Може да се користи као помошна сушара на вашиот балкон

5kg капацитет

6.5м должина за алишта

Димензии:
Висина 115цм
Ширина 63цм
Должина 26цм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Закачалка-организатор за гардероба”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: