Електрично џезве

-53%

Електрично џезве

Електрично џезве

850 ден 399 ден

Распродадено

850 ден 399 ден

Достапност: Распродадено шифра: DMSP028 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Електрично ѓезве за варење кафе.

Едноставно за употреба и одржување за брзо и безбедно варење на кафе.

Со долга рачка која не се загрева.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Електрично џезве”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: