Електричен сет за кафе и чај

-33%

Електричен сет за кафе и чај

Електричен сет за кафе и чај

2,250 ден 1,499 ден

Распродадено

2,250 ден 1,499 ден

Достапност: Распродадено шифра: DMSP027 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Идеален сет за љубителите на кафе и чај

Изработени од огноотпорно стакло, со обложени рачки кои не се загреваат за безбедна и лесна употреба.

Вашето кафе или чај го одржуваат топло подолг временски период притоа без да изгубат арома или квалитет.

Лесно за одржување, не фаќаат бигор.

Изработени во елегантен и модерен дизајн со едноставни функции на допир.

Чајник 1.2л
Бокал за вода 2л

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Електричен сет за кафе и чај”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: