Држач за сапун / луфа

-46%

Држач за сапун / луфа

Држач за сапун / луфа

550 ден 299 ден

На залиха

550 ден 299 ден

Достапност: На залиха шифра: DM3119


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Држач за сапун, луфа или сунгерче со уникатен изглед

Крем боја, изработен од цврст порцелан.

Димензии:
– Ширина 13цм
– Висина 8цм + 6цм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Држач за сапун / луфа”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: