Држач за салвети

-17%

Држач за салвети

Држач за салвети

350 ден 290 ден

На залиха

350 ден 290 ден

Држач за салвети

Достапност: На залиха шифра: DM9097


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Држач за салвети во кафеава боја со дезен на дрво

Изработено од пластифицирано дрво  во триаголна форма

Идеален декор за Вашата трпеза

– Не се кршливи.
– Безбедни се за храна.
– Рачно изработени со врвен квалитет од познатата турска марка Евелин.
– Антибактериски.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Држач за салвети”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: