Држач за кујнска хартија и фолија 3во1

-35%

Држач за кујнска хартија и фолија 3во1

Држач за кујнска хартија и фолија 3во1

850 ден 549 ден

Распродадено

850 ден 549 ден

Достапност: Распродадено шифра: DMSP36 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Помошен организер за секојдневна употреба.

Лесен за прикачување,

Со 3 пластични држачи за кујнска хартија, алуминиумска фолија и најлонска фолија.

Држачите за фолии содржат и остри секачи за едномерно сечење на фолијата.

Изработен од пластика, во бела боја

Големина: 38цм должина , 18 цм висина, 7цм ширина.

 

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Држач за кујнска хартија и фолија 3во1”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: