Држач за закачалки

-60%

Држач за закачалки

Држач за закачалки

500 ден 199 ден

На залиха

500 ден 199 ден

Достапност: На залиха шифра: DMSP019


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Практичен држач за закачалки кој ќе ви помогне да го организирате нередот во вашите ормари.

Изработен од цврста пластика доволно силен да издржи 5 закачалки.

Помага при добивање на дополнителен простор.

Идеално изработен модел кој не дозволува гужвање на вашата облека.

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Држач за закачалки”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: