Двојно дно срце

-27%

Двојно дно срце

Двојно дно срце

2,200 ден 1,599 ден

Распродадено

2,200 ден 1,599 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM7255 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Шоља за кафе со двојно дно во форма на срце.

Собира 140мл кафе.

Комплетот содржи 6 шољи за кафе и 6 тацни.

Димензии:
– Тацна со дијаметар од 11.5цм
– Чаша дијаметар 8.5цм
– Чаша висина 7мц
– Рачка 3цм

Додатни информации

Количина

1, 2

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Двојно дно срце”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: