Двојно дно со рачка

-27%

Двојно дно со рачка

Двојно дно со рачка

2,200 ден 1,599 ден

Распродадено

2,200 ден 1,599 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM7258 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Шоља за кафе со двојно дно со стаклена рачка која не се загрева.

Собира 70мл кафе.

Комплетот содржи 6 шољи за кафе и 6 тацни.

Димензии:
– Тацна со дијаметар од 11.5цм
– Чаша дијаметар 6.5цм
– Чаша висина 6мц
– Рачка 2цм

Додатни информации

Количина

1, 2

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Двојно дно со рачка”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: