Даска за сечење и сервирање

-19%

Даска за сечење и сервирање

Даска за сечење и сервирање

1,349 ден 1,090 ден

На залиха

1,349 ден 1,090 ден

Достапност: На залиха шифра: DM3588


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Даска за сечење со високо квалитетен нож за подготвување на риба, месо, сирење и други
специјалитети.

Во комплетот е вклучен и порцелански сад за складирање и сервирање.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Даска за сечење и сервирање”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: