Даска за сервирање

Даска за сервирање

Даска за сервирање

690 ден

На залиха

690 ден

Достапност: На залиха шифра: DM4857


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Даска за сервирање 2 во 1 во правоаголна форма

Даската е составена од два дела:

дрвена подлога која не се загрева

метален дел соодветен за сервирање на секаков вид специјалитети

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Даска за сервирање”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: