Високо-квалитетна даска за пеглање

-26%

Високо-квалитетна даска за пеглање

Високо-квалитетна даска за пеглање

2,150 ден 1,590 ден

На залиха

2,150 ден 1,590 ден

Достапност: На залиха шифра: DM7549


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Преносна даска за пеглање која ќе ви заштеди време и простор.

Изработена од лесен алуминиум и мека, нелеплива подлога која ја пренесува топлината и помага во истовремено пеглање од двете страни

Оставете ги настрана големите даски за пеглање што не можете да најдете место во вашиот дом и запознајте се со даската за пеглање зад врата. Оваа даска ќе ви овозможи да излезете од вашите навики и ќе  ве изненади со нејзините многубројни карактеристики и лесна употреба.

 

Лесна за употреба

Може лесно да се закачи на која било стандардна врата, ќе ви заштеди простор и ќе ви отвори простор. Даската за пеглање, која може да се отвори и затвори на многу практичен начин, ќе ви овозможи да ја користите долго време со својата издржливост.

Даската можете да ја закачите зад која било врата во вашиот дом, без потреба од дупчење на ѕид, лесно се преклопува вертикално и безбедно се заклучува кога ќе завршите. Со висина од 90 см, даската има идеални димензии за употреба со нејзината големина од 33×110 см.

 

Карактеристики

Ткаенина отпорна на топлина
Електростатска боја
Димензии 33 х 110 см
Во прилог додатоци за закачување
Опција за заклучување на држачот за даска
Изработена од квалитетен материјал

 

 

Лесна и цврста структура

Можете да пеглате без страв благодарение на големиот капацитет на носење, лесната и цврста структура.

 

Еве што имаат да кажат нашите задоволни купувачи

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Високо-квалитетна даска за пеглање”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: