Голем сталак за кондури

-54%

Голем сталак за кондури

Голем сталак за кондури

1,200 ден 549 ден

На залиха

1,200 ден 549 ден

Достапност: На залиха шифра: DMSP001


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Голем сталак за кондури изработен од пластика во црна боја.

Подобен за околу 30 пара чевли.

Димензии: 140цм x 51цм x 24цм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Голем сталак за кондури”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: