Гецко чаша за четки – мала

-66%

Гецко чаша за четки – мала

Гецко чаша за четки – мала

450 ден 155 ден

На залиха

450 ден 155 ден

Достапност: На залиха шифра: DM7619


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Чаша за четки за заби за бања изработена од цврста пластика

Се лепи на плочки или било кои други мазни површини со метода на вакум што не остава траги.

Практични за секојдневна употреба.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Гецко чаша за четки – мала”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: