Гецко чаша за четки – голема

-69%

Гецко чаша за четки – голема

Гецко чаша за четки – голема

650 ден 199 ден

На залиха

650 ден 199 ден

Достапност: На залиха шифра: DM7620


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Чаша за прибор за лична хигиена за бања изработена од цврста пластика

Се лепи на плочки или било кои други мазни површини со метода на вакум што не остава траги.

Практични за секојдневна употреба.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Гецко чаша за четки – голема”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: