Гецко сталажа

-58%

Гецко сталажа

Гецко сталажа

690 ден 289 ден

На залиха

690 ден 289 ден

Достапност: На залиха шифра: DM7621


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Сталажа за прибор за лична хигиена за бања изработена од цврста пластика

Се лепи на плочки или било кои други мазни површини со метода на вакум што не остава траги.

Практични за секојдневна употреба.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Гецко сталажа”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: