Гецко комплет

-40%

Гецко комплет

Гецко комплет

1,990 ден 1,199 ден

На залиха

1,990 ден 1,199 ден

Достапност: На залиха шифра: DM7633


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Комплет чаши и сталажи за прибор за лична хигиена за бања изработена од цврста пластика

Се лепат на плочки или било кои други мазни површини со метода на вакум што не остава траги.

Практични за секојдневна употреба.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Гецко комплет”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: