Гецко закачалка

Гецко закачалка

Гецко закачалка

199 ден

На залиха

199 ден

Достапност: На залиха шифра: DM7618


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Закачалка за бања изработена од цврста пластика

Се лепи на плочки или било кои други мазни површини со метода на вакум што не остава траги.

Практични за секојдневна употреба.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Гецко закачалка”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: