Гецко аголна сталажа

-55%

Гецко аголна сталажа

Гецко аголна сталажа

750 ден 335 ден

На залиха

750 ден 335 ден

Достапност: На залиха шифра: DM7622


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Аголна сталажа за прибор за лична хигиена за бања изработена од цврста пластика

Се лепи на плочки или било кои други мазни површини со метода на вакум што не остава траги.

Практични за секојдневна употреба.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Гецко аголна сталажа”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: