Високо-квалитетна даска за ракави

-57%

Високо-квалитетна даска за ракави

Високо-квалитетна даска за ракави

1,150 ден 499 ден

Распродадено

1,150 ден 499 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM19902 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Преносна даска специјализирана за пеглање на ракави која ќе ви заштеди време и простор

Изработена од лесен алуминиум и мека, нелеплива подлога која ја пренесува топлината и помага во истовремено пеглање од двете страни

Прилагодена за мали простории и брзо пеглање на ракави

Должина на даската е 50цм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Високо-квалитетна даска за ракави”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: