Автоматски сад за сапун

-26%

Автоматски сад за сапун

Автоматски сад за сапун

950 ден 699 ден

На залиха

950 ден 699 ден

Достапност: На залиха шифра: DMSP38


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Елегантен сад за сапун изработен од цврста пластика во бела боја

Со голем резервар – простор за полнење на течен сапун

Работи на батерии, со автоматски сензор кој детектира движења.

Без допир и без ширење на бактерии, соодветен за секојдневна употреба

 

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Автоматски сад за сапун”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: