Корпа љубов

-17%

Корпа љубов

Корпа љубов

1,800 ден 1,499 ден

На залиха

1,800 ден 1,499 ден

Побрзајте, залихата е ограничена, останати се уште неколку парчиња...
Достапност: На залиха шифра: PKM5


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Идеален начин да му искажете љубов!

Рачно изработен подарок за вашиот сакан.

Дрвена корпа со 1л шише Шток и чаша за комплетно уживање.

Збогатено со Фереро Рожер чоколадца, бадеми и љубовна порака.

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Корпа љубов”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: