Зелена комбинација

-14%

Зелена комбинација

Зелена комбинација

700 ден 599 ден

На залиха

700 ден 599 ден

Побрзајте, залихата е ограничена, останати се уште неколку парчиња...
Достапност: На залиха шифра: PKM4


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Идеален начин да му искажете љубов!

Рачно изработен подарок за вашиот сакан.

Дрвена корпа со 330мл лименка Спрајт и Мохито за комплетно освежително уживање.

Збогатено со цвеќе и љубовна порака.

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Зелена комбинација”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: