Вино и рози

-33%

Вино и рози

Вино и рози

750 ден 499 ден

На залиха

750 ден 499 ден

Побрзајте, залихата е ограничена, останати се уште неколку парчиња...
Достапност: На залиха шифра: PKU1


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Идеален начин да и/му искажете љубов!

Рачно изработен подарок за вашиот/та сакан/а.

Подарок за саканиот/та со пијалок по ваш избор.

Виното не е вклучено во понудата!

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Вино и рози”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: