Бадел и чоколадо

-22%

Бадел и чоколадо

Бадел и чоколадо

850 ден 659 ден

На залиха

850 ден 659 ден

Побрзајте, залихата е ограничена, останати се уште неколку парчиња...
Достапност: На залиха шифра: PKM3


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Идеален начин да му искажете љубов!

Рачно изработен подарок за вашиот сакан.

Уктасна кутија во форма на коцка со 100мл шише Бадел и Фереро Рожер чоколадца .

Збогатено со цвеќе.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Бадел и чоколадо”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: