Бадел и Бадеми

-22%

Бадел и Бадеми

Бадел и Бадеми

900 ден 699 ден

На залиха

900 ден 699 ден

Побрзајте, залихата е ограничена, останати се уште неколку парчиња...
Достапност: На залиха шифра: PKM6


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Идеален начин да му искажете љубов!

Рачно изработен подарок за вашиот сакан.

Дрвена кутија во форма на коцка со 100мл шише Бадел и кесичка бадеми , совршена комбинација.

Збогатено со љубовна порака.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Бадел и Бадеми”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: