Љубовна чаша

-33%

Љубовна чаша

Љубовна чаша

990 ден 659 ден

Распродадено

990 ден 659 ден

Распродадено! Изберете друг уникатен подарок од нашата листа.
Достапност: Распродадено шифра: PKZ4 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Идеален начин да и искажете љубов!

Рачно изработен подарок за вашата сакана.

Дрвена кутија во форма на изненадување со 180мл Вино Розе и чаша за вино

Збогатено со рози во розова боја.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Љубовна чаша”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: