Ѕвоно Те сакам

-34%

Ѕвоно Те сакам

Ѕвоно Те сакам

1,100 ден 729 ден

Распродадено

1,100 ден 729 ден

Распродадено! Изберете друг уникатен подарок од нашата листа.
Достапност: Распродадено шифра: PKZ26 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Идеален начин да и искажете љубов!

Рачно изработен подарок за вашата сакана.

Стаклено Ѕвоно со дрвена подлога со 180мл Црно вино.

Збогатено со цвеќе и љубовна порака.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Ѕвоно Те сакам”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: