Чоколадно срце

-28%

Чоколадно срце

Чоколадно срце

1,200 ден 859 ден

Распродадено

1,200 ден 859 ден

Распродадено! Изберете друг уникатен подарок од нашата листа.
Достапност: Распродадено шифра: PKZ22 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Идеален начин да и искажете љубов!

Рачно изработен подарок за вашата сакана.

Кутија во форма на срце, декорирано со црвена панделка.

Збогатено со црвени рози, Фереро Рожер чоколадни бомбони и мечиња.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Чоколадно срце”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: