Црвено-сива Романтика

-38%

Црвено-сива Романтика

Црвено-сива Романтика

800 ден 499 ден

На залиха

800 ден 499 ден

Побрзајте, залихата е ограничена, останати се уште неколку парчиња...
Достапност: На залиха шифра: PKZ24


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Идеален начин да и искажете љубов!

Рачно изработен подарок за вашата сакана.

Кутија во форма на цилиндар во сива боја, декорирано со црвена панделка.

Збогатено со цвеќе.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Црвено-сива Романтика”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: