Цветна коцка

-18%

Цветна коцка

Цветна коцка

850 ден 699 ден

На залиха

850 ден 699 ден

Побрзајте, залихата е ограничена, останати се уште неколку парчиња...
Достапност: На залиха шифра: PKZ14


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Идеален начин да и искажете љубов!

Рачно изработен подарок за вашата сакана.

Кутија во форма на коцка во бела боја со проѕирни страни,

Декорирано со црвена панделка.

Збогатено со цвеќе и чоколадни бомбони.

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Цветна коцка”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: