Утринско задоволство

-40%

Утринско задоволство

Утринско задоволство

1,000 ден 599 ден

На залиха

1,000 ден 599 ден

Побрзајте, залихата е ограничена, останати се уште неколку парчиња...
Достапност: На залиха шифра: PKZ16


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Идеален начин да и искажете љубов!

Рачно изработен подарок за вашата сакана.

Идеален подарок за вашата мајка или жена

Стаклено џезве (за секојдневна употреба) декорирано со црвена панделка

Збогатено со букет рози и нес кафе.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Утринско задоволство”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: