Сино задоволство

-34%

Сино задоволство

Сино задоволство

1,000 ден 659 ден

На залиха

1,000 ден 659 ден

Побрзајте, залихата е ограничена, останати се уште неколку парчиња...
Достапност: На залиха шифра: PKZ21


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Идеален начин да и искажете љубов!

Рачно изработен подарок за вашата сакана.

Правоаголна кутија со капак во сина боја со 180мл Црно вино.

Збогатено со цвеќе и мече.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сино задоволство”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: