Роза во ѕвоно

-18%

Роза во ѕвоно

Роза во ѕвоно

800 ден 659 ден

Распродадено

800 ден 659 ден

Распродадено! Изберете друг уникатен подарок од нашата листа.
Достапност: Распродадено шифра: PKZ12 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Идеален подарок за вашата мајка или жена за нејзиниот совршен ден.

Роза во стаклено ѕвоно (за секојдневна употреба) збогатена со чоколадни слатки.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Роза во ѕвоно”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: